Loading color scheme

Izrael i Bliski Wchód po 7/10. Spotkanie 13.11.23

Pierwsza część spotkania to panel dyskusyjny na temat sytuacji na Bliskim Wchodzie po ataku na Izrael. Osobiste doświadczenia osób, które przebywały w Jerozolimie w dniu 7 października. Historia a teraźniejszość i próba zrozumienia obecnej sytuacji. Warto rozmawiać !

Royal Rangers - wsparcie dla Izraela

W sobotę 21 października o historii Żydów, szczególnie tej związanej z naszym miastem, wierze i tradycjach tego narodu oraz o tym w jaki sposób "Jutro zaczyna się dziś"

Spotkanie - Izrael i Bliski Wchód po 7/10

Razem z Fundacją CHOPS zapraszamy na spotkanie pt.: Izrael i Bliski Wchód po 7/10. Jako ludzie pracujący wśród społeczności żydowskiej w Polsce i Izraelu jesteśmy głęboko wstrząśnięci obecną sytuacją na Bliskim Wschodzie i reakcją społeczeństw świata zachodniego na te wydarzenia.

Kaliszanie solidarni z Izraelem

Zapraszamy na spotkanie organizowane przez Hila Marcinkowska, okażmy solidarność z ofiarami niewyobrażalnego okrucieństwa. Nikt nie zasłużył na taki los, a ofiary ataku potrzebują naszego wsparcia. Czwartek 12 października, Skwer Rozmarek , godz 17:00 !

Wizyta w Izraelu - luty 2023

Po okresie ograniczeń covid-owych wracamy do aktywności w Izraelu. Wróciliśmy właśnie z wizyty roboczej w Izraelu, gdzie z naszymi partnerami z Izraela Chelping Hand Coalition oraz Fundacja Bless z Gliwic planowaliśmy nasze przyszłe działania.

Europejskie Dni Dziedzictwa 2022.

POŁĄCZENI DZIEDZICTWEM – źródłem więzi społecznych jest komunikacja, możliwość przekazania myśli i wiedzy, nawiązania połączenia z członkami wspólnoty. Człowiek od najdawniejszych czasów doskonalił metody porozumiewania się